Про тренінговий центр
T-Update


Ми пропонуємо програми професійного зростання, особистісного розвитку та змістовного відпочинку для тих, хто навчає дорослих

Програма Teaching Update спрямована на опанування ефективних технологій та інструментів у викладанні, розуміння особливостей та механізмів навчання дорослих, усвідомлення шляхів та оволодіння інструментами розвитку компетентностей ХХІ ст. в процесі навчання.

Програма "PRO.Партнерство" спрямована на підвищення ефективності взаємодії всіх учасників освітнього процесу, усвідомлення особливостей партнерської позиції в процесі викладання та навчання, формування партнерських умінь і навичок партнерської взаємодії.

Програма "Ресурс-тури" створена для повноцінного змістовного відпочинку на природі, відновлення власних ресурсів, пошуку нових знань та навичок, поєднання подорожі та саморозвитку.

Формати навчання:
- Відкритий формат - на тренінг можуть зареєструватися всі бажаючі.
- Корпоративний формат - навчальний заклад може замовити навчання для своїх співробітників.
- Дистанційни формат - реєстрація вільна, навчання проходить в онлайн-режимі.

Тренінговий центр T-Update може виступати суб'єктом підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (згідно абзацу 3 ч. 2 ст. 59 Закону України "Про освіту" та п. 9 "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21 серпня 2019 року №800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ №1133 від 27.12.2019 року).

Це означає, що сертифікати отримані під час навчання за програмами Тренінгового центру T-Update відтепер можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації для освітян.

Інформація про суб'єкта:
Фізична особа-підприємець - Лебідь Неля Костянтинівна
Номер запису в єдиному реєстрі - 2 227 000 0000 036097 від 23.10.2008 року
КВЕД - 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у. (включає в себе курси підвищення кваліфікації).
ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки як з фізичними, так і з юридичиними особами.

Made on
Tilda